VIDEO/ Lojtari i Iranit nuk di ç’bën nga gëzimi, i vë duart fyt trajnert pas golit në minutën e 102-të

Surprizat e këtij Botërori vazhdojnë dhe sot ishte radha e Iranit për të bërë befasinë. Skuadra nga Lindja e Mesme mori një fitore mes dramës kundër Uellsit, teksa dy golat e fitores erdhën në minutat shtesë.

Gëzimi ishte i papërshrueshëm, aq sa lojtarët humbën edhe logjikën gjatë festimit. I tillë ishte rasti i Sardar Amoun-it, i cili i vë duart në fyt trajnerit pas golit që Kombëtarja e tij shënoi në minutën e 102-të./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online