VIDEO/ Gjesti i neveritshëm nga McKennie-t, mesfushori i Juventusit fshin duart te bluza e fotografit

Weston McKennie është kthyer në qendër të vëmendjes mbrëmjen e sotme, por jo për lojën që po zhvillon kundër Anglisë. Futbollisti i SHBA-ve ka bërë një gjest të neveritshëm gjatë pjesës së parë.

Mesfushori i Juventusit ka shkuar pranë njërit prej fotografëve që ndodhej përtej vijave anësore të fushës dhe ka përdorur bluzën e tij për të fshirë duart. Një veprim që ka lënë të habitur fotografin, si dhe ka marrë mjaft reagime negative nga tifozët./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online