VIDEO/ Lojtari i Begjikës largohet me syrin e nxirë, përplasja kokë më kokë që nxjerr jashtë të dy futbollistët

0

Momentet e pakëndshme nuk po i ndahen Kampionatit Europian ditën e sotme. Pas panikut me Eriksen, çaste aspak të bukura janë përjetuar edhe nga dy futbollistët Kastanj dhe Kuziaev në ndeshjen mes Belgjikës dhe Rusisë.

Një përplasje e ashpër kokë më kokë ka nxjerrë jashtë loje të lojtarët. Si Kastanj ashtu edhe Kuziaev nuk mund të qendronin më gjatë në fushë pësi përplasën “brirët“ me njëri-tjetrin. Madje futbollisti belg i është drejtuar vijave kufizuese me syrin e nxirë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.