VIDEO/ Ky djalosh i artë i Shqipërisë! Kristjan Asllani në stilin Luka Modric, jep asist fantastik te Cutrone dhe është lojtari më i mirë

0

Pas golit të shënuar me Interin, Kristjan Asllani po mban të njëjtën lartësi te Empoli. Kjo skuadër ka arritur të fitojë me shifrat 1-0 ndaj Salernitanës. Pjesa e parë është mbyllur dhe mesfushori shqiptar ka notën më të lartë në Sofascore deri tani për paraqitjen e tij, 7.4.

Goli i vetëm i takimit është shënuar në minutën e 31 nga Patrick Cutrone. Por pasimi i mbërritur te sulmuesi, ka ardhur nga këmbët e Kristjan Asllanit. Në stilin e Luka Modric, mesfushori shqiptar ka kuptuar bukur hapësirën boshe për të servirur shokun e tij, që nuk mund të gabonte. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online