VIDEO/ I bën tunelin për t’i duartrokitur dhe më pas i shënon gol, Odise Roshi po vendos titullin kampion në Turqi

Boluspori po arrin të fitojë me shifrat 0-1 ndaj Ankaragucu në transfertë. Vendasit kanë arritur që të shkojnë në elitën e futbollit të Turqisë, por nga ana tjetër po diskutojnë titullin kampion me Umraynispor.

Në nisje të ndeshjes, Boluspor i ka bërë pritjen mes tunelit të duartrokitjeve për sigurimin e elitës. Por në minutën e 13 ishte Roshi që arriti të tundte rrjetën për t’i shënuar Ankaragucu. Me këtë rezultat, Umranyespor fiton titullin kampion me pikë të barabarta me Ankaragucu. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online