VIDEO/ Erling Haland i jep lamtumirën Dortmundit në ndeshjen e fundit, shihni se çfarë spektakli i prodhojnë tifozët

Erling Haaland përfundoi aventurën e tij te Borussia Dortmund. Sulmuesi i madh norvegjez nga vera do të jetë lojtar i Manchester City, ndërsa sot luan ndeshjen e fundit në fanellën e ekipit gjerman. Borussia po humbet me shifrat 0-1 ndaj Herthës në javën e 34-të të Bundesligës.

Kjo është më pak e rëndësishme sepse kohë më parë siguroi vendin e dytë dhe pjesëmarrjen në Champions League. Përpara ndeshjes, Haaland i dha lamtumirë klubit dhe u shpërblye me duartrokitje të zhurmshme nga “Muri i Verdhë”. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online