VIDEO/ Kur fati braktis Levandovskin, dy traversa të njëpasnjëshme që mund t’i jepnin grupit pamje tjetër

0

Suedia ka marrë një fitore 3-2 në sekondat e fundit ditën e djeshme kundër Polonisë. Por gjërat mund të kishin shkuar ndryshe për këta të fundit dhe grupi E sot mund të kishte një pamje tjetër. Në momentin kur loja ishte 1-0 për suedezët, traversa i mohon golin Robert Levandovskit.

Fati braktisi për një moment sulmuesin e Bajernit, teksa godet dy herë njëra pas tjetrës traversën e portës së mbrojtur nga Olsen. E nëse topi do të kishte shkuar në rrjetë, ndoshta ndeshja do të kishte marrë një tjetër rrjedhë dhe Polonia mund të shihte veten edhe të kualifikuar./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.