VIDEO/ Kthesë e menjëhershme dhe super gol, shihni realizimin e Endri Çekiçit te Konyaspor

Endri Çekiçi ka realizuar një super gol me Konyaspor ndaj Trabzonsporit. Kjo përballje është në shifrat 1-1, ndërsa futbollisti shqiptar shënoi në minutën e 20. Pas krosimit të ardhur nga ana e Serdar Gurler nga krahu i djathtë, do të vinte kthesa e menjëhershme e Çekiçit me topin që përfundoi në cepin e rrjetës. Nga minuta e parë e ka nisur në këtë ndeshje edhe Sokol Cikalleshi me Zymer Bytyqin. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online