VIDEO/ Kryevepra e Limajt “trondit” emisionin në transmetimin direkt, ndihet lëkundja fill pas golit

0

Tirana ka fituar në shifrat 3-2 ndaj Teutës në transfertë, atje ku ndeshja do të përmbyllej me kryeveprën e Limajt. Ky i fundit tronditi portën e durrsakëve duke i falur tre pikët bardhebluve që shkojnë me moral të lartë në derbi me Partizanin.

E teksa ishte duke u transmetuar goli i Limajt në emisionin “Ora Sport”, nisi edhe lëkundja e tërmetit në “Ora Sport”. Në këtë emision me moderimin e Altin Sulçes dhe Dorisa Keçanit ka pasur edhe një moment paniku, megjithëse nuk munguan edhe batutat në studio. /Sport Ekspres/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RTV ORA (@rtvora)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.