VIDEO/ Klasi nuk zhduket me moshën, Xavi jep leksione nga vijat kufizuese se si kontrollohet topi

0

Barcelona mposhti mbrëmjen e djeshme me shifrat e thella 4-0 Atletiko Bilbaon. Përpos lojtarëve brenda fushës, aftësitë e tij i ka shfaqur edhe Xavi. Trajneri spanjoll vërteton se klasi nuk zhduket me moshën.

Topi i shkelmuar nga portieri gjatë ndeshjes shkon në vijat kufizuese pranë mesfushës, atje ku gjendet Xavi. Vetëm me një prekje, ish-futbollisti katalanas ul sferën qetësisht dhe u jep leksione lojtarëve se si kontrollohet topi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.