VIDEO/ Kjo e diferencon nga Lionel Mesi, mënyra sesi motivon Cristiano Ronaldo shokët e ekipit pasi po pësonin gola radhazi

0

Cristiano Ronaldo e ka nisur nga minuta e parë takimin mes Brentford dhe Manchester United. Të paktën pjesa e parë e kësaj përballje është kthyer në një makth të vërtetë për djajtë e kuq. Rezultati është mbyllur në 4-0 sa i përket këtyre 45 minutave.

Ndërkohë mënyra sesi Cristiano Ronaldo i motivon shokët e ekipit e diferencon këtë lojtar nga të gjithë, madje edhe nga Lionel Mesi. Nëse ylli argjentinas përhumbet në mendimet e tij kur ekipi ndodhet në moment të keq, e kundërta vjen nga portugezi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.