VIDEO/ Manchester United rezulton dështim edhe me trajnerin e ri, e turpëron me 4 gola ekipi i Strakoshës

0

Manchester United e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme këtë sezon. As ardhja e Ten Hagut në krye të pankinës nuk ka sjellë ndryshimin e pritur. Pas humbjes në ndeshjen hapëse, një tjetër po pason mbrëmjen e sotme. Pjesa e parë e takimit mes Brentfordit dhe “djajve të kuq“ ka përfunduar me rezultatin 4-0.

Dasilva ka hapur siparin e golave që në minutën e 10, ndërsa vetëm 8 minuta më vonë Jensen dyfishon shifrat. Ben Mee tund sërish rrjetën në minutën e 30 për Brentfordin, teksa në të 35-n Mbeumo e çon shifrat në 4-0. Mbetet për tu parë nëse Manchester United do të reagojë në pjesën e dytë të ndeshjes./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.