(VIDEO) Kategoria e Dytë, ja se si “shpiket” penalltia!

0

Gabimet e gjyqtarëve themi që janë “njerëzore”, por kur njerëzorja bëhet qesharake, me vullnet, atëherë padiskutim që ka diçka që nuk shkon. Jemi në Kategorinë e Dytë dhe sfida Albpetrol-Maliqi 2-0 na dhuron një 11-të metërsh të shpikur totalisht… Për më tepër, akordohet nga virojtësi i sfidës. Dhe, nëse shihni videon, çudia e lojtarëve miq është e ligjshme, por ajo që dallohet është se edhe vendësit habiten…

Shikoni se si akordohet nje penallti nga anesori i pare E.M nga Lushnja ne ndeshjen e sotme ne Patos. Vetem per anesorin eshte penallti se edhe lojtaret e Patosit dhe vete kryesori nuk e kuptojne cpo ndodh. Shikoni reagimet e lojtareve te te dyja ekipeve.

Gepostet von Egli Malesia am Sonntag, 5. November 2017

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.