VIDEO/ Kapiteni i Ganës po festonte me shokët në pankinë, tronditet kur sheh se Portugalia shënon golin e epërsisë

Pjesa e dytë e ndeshjes Portugali-Ganë ka prodhuar emocione të forta, spektakël dhe gola. Andre Ayew barazoi shifrat në minutën e 73-të të takimit, me shpresën se Kombëtarja e tij do të dilte me pikë nga stadiumi. Kapiteni i Ganës detyrohet të lërë fushën pak minuta më vonë dhe në stol e presin me përqafime.

Por teksa ishte duke festuar golin e tij, Portugalia bën atë që ai më pak priste. Ayew kthen kokën dhe sheh Felix-in duke festuar së bashku me lojtarët e tjerë luzitanë. Portugezët kishin shënuar sërish dhe një fakt i tillë ka tronditur mesfushorin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online