CR7 Airline nis fluturimin në Botëror! Nivel atletik që do e kishin zili edhe 20-vjeçarët, kërcimi i Ronaldos të bën të habitesh

Vitet kalojnë, por përgatitja fizike e Ronaldos mbetet po e njëjta. Një atlet që jetën e tij ia ka dedikuar futbollit dhe frytet e punës ka mbi 15 vite që i vjel. Kërcimi është “marka” e tij e dalluese, që vijon të mbetet e njëjtë edhe pse tashmë mban 37 vite mbi supe.

“CR7 Airline” ka nisur fluturimin në Katar. Ronaldo ka kërcyer gjatë pjesës së parë kundër Ganës në një lartësi mjaft të madhe, duke treguar një nivel atletik që do e kishin zili edhe 20-vjeçarët. Lojtarët e Ganës nuk mund të bënin gjë tjetër, veçse ta shihnin në ajër dhe të luteshin që të mos shënonte./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online