VIDEO/ Donte fanellën e Nejmarit para kohe, lojtari serb “zhvesh“ yllin brazilian që në minutë të 8

Aktualisht është duke u luajtur ndeshja e fundit e raundit të parë të fazës së grupeve në Katar 2022. Serbia po ndeshjet me Brazilin dhe vëmendja më e madhe është e përqendruar te Nejmari. Futbollisti i PSG-së është një ar.më e frikshme e amerikano-jugorëve, prandaj ndërhyrjet ndaj tij shpesh nuk janë miqësore.

Lukiç duket se e ka dashur fanellën e Nejmarit përpara kohe, teksa tenton ta “zhveshë“ gjatë një dylu.ftumi që të dy patën në minutën e 8. Fanella i mbuloi tërësisht fytyrën dhe braziliani vendos ta heqë përkohësisht./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online