VIDEO | Kaos dhe absurditet në F1, anulohen provat në Baku!

Këtë fundjavë në “Formula 1” është radha e çmimit të madh të Azerbajxhanit, që do të zhvillohet në Baku. Ditën e sotme ishin në program provat e lira, por janë anuluar pas një kaosi absurd.

Fillimisht, ishte Xhorxh Rasell, i cili pëson aksident, pasi godet një kapak pusete të ndodhur në pistë. Aksident që fatmirësisht përfundoi pa pasoja.

Gjithsesi, absurditeti dhe kaosi nuk u mbyll me kaq, pasi makina që erdhi për të marrë “Williamsin” e aksidentuar të Rasell, goditi një urë. Ajo që ndodh është për të qeshur dhe për të qarë njëkohësisht…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online