VIDEO/ Ka zemrat e tifozëve edhe kur nuk ndodhet në fushë, në finalen Superkupës thërrasin në kor Ronaldon

Reali i Madridit dhe Barcelona matën forcat mbrëmjen e sotme në finalen e Superkupës së Spanjës. Madrilenët triumfuan me shifrat e thella 4-1 dhe ngritën trofeun në qiellin e Riadit. Megjithëse prej vitesh nuk është më pjesë e “los blancos”, Ronaldo qendron ende në zemrat e tifozëve. Mbështetësit e Realit të Madridit kanë thërritur në kor emrin e Ronaldos gjatë finales së Superkupës së Spanjës, pavarësisht se ylli portugez nuk ishte i pranishëm në fushën e lojës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online