VIDEO/ Joachim Low do të ishte krenar për të, Ronaldo nxjerr energjinë nga “vendi i gabuar” dhe e konsumon në fushë

Një detaj interesant është parë në ndeshjen mes Portugalisë dhe Ganës. Kristiano Ronaldo ka konsumuar një produkt që i jep energji gjatë ndeshje, ashtu siç kemi parë shpeshherë në Angli dhe veçanërisht te Southampton.

Kur ndalohej loja në pjesën e dytë, Hasnehutl i jepte lojtarëve pikërisht një energji të tillë për të qenë efektiv në fushë. Vetëm se këtë herë Ronaldo e kishte fshehur te tutat e tij dhe e ka konsumuar gjatë lojës.

Shumëkush ka zgjedhur që të bëj humor në rrjetet sociale: “Joachim Low do të ishte krenar për këtë djalë”, për shkak të skenës së ofruar. Nga ana tjetër ende nuk kuptohet se pse Ronaldo zgjodhi një vend të tillë kur fare mirë mund të ishte stafi i Portugalisë që mund t’ia jepte për ta konsumuar. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online