VIDEO/ Do ishte mizore nëse do përfundonte ndryshe! Irani i befason të gjithë, mund Uellsin pasi humbi 6-2 nga Anglia

Irani ka shkaktuar befasinë e radhës në Botërorin e Katarit. Kjo Kombëtare arriti që të mposht 0-2 Uellsin pasi humbi 6-2 nga Anglia në ndeshjen e parë.

Raste të pafundme të humbura nga Irani dhe shtylla e ndali në disa raste. Dukej si të ishin të mallkuar, do të ishte mizore nëse nuk do të arrihej fitorja me mungesën e fatit.

Poe goli i parë erdhi në minutën e 98 me goditjen nga distanca të Chesmi. Vetëm tre minuta më vonë ishte Rezaean që vendosi historinë e ndeshjes. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online