VIDEO/ Ishte ndeshja e fundit me Manchester Unitedin, Cavani i jep lamtumirën tifozëve me gishtin e mesit

0

Edinson Cavani luajti dje ndeshjen e tij të fundit me fanellën e Manchester Unitedit. Sulmuesi uruguajan përfundon aventurën e tij me “djajtë e kuq” dhe do te largohet si lojtar i lirë këtë merkato vere.

Por lamtumira me tifozët nuk ka qenë e ngrohtë. Pas përfundimit të ndeshjes ne Crystal Palace-n, Cavani është përfshirë në një konflikt me njërin prej tifozëve që gjedej pranë në momentin kur skuadra po futej në autobus. Uruguajani nuk i ka kontrolluar dot nervat, teksa i ka treguar gishtin e mesit tifozit të Manchester Unitedit./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.