VIDEO: Interi godet menjëherë, Naingolan shënon golin e vitit!

Ka nisur në mënyrë fantastike Derbi i Italisë për Interin, sepse që në fillim ka ardhur një gol i mrekullueshëm nga Raxha Naingolan.

Mesfushori tentoi një gjuajtje fluturimthi nga jashtë zone dhe goli është nga ata që hyjnë në historinë e sfidave Inter-Juve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online