VIDEO | Incidenti Manxhukiç-Romanjoli, kroati rrezikon dënimin

0

Supersfida e mbrëjes së kaluar mes Juventusit dhe Milanit u shoqërua nga polemika të pafundme në përfundim të 90 minutave. Një penallti e dukshme, nuk u dha në favor të kuqezinjve edhe pas konsultimit me sistemin VAR.

Përveç kësaj, Mario Manxhukiç u bë shpesh protagonist, ku në minutën e 86-të goditi edhe Alesio Romanjolin, por që nuk u kërkua sistemi VAR. Gjithsesi, kroati duket se nuk do të shpëtojë nga pamjet filmike dhe pritet të marrë një dënim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.