VIDEO/ Incidentet që na ndjekin! Rrëzimet e Rejës, trajnerit të Kosovës i bie tabela e reklamave në tokë

Dy incidente në dy ndeshje radhazi! Shqipëria zhvilloi miqësoret e qershorit kundër Uellsit dhe Çekisë ku trajneri Reja është rrëzuar në tokë nga lojtarët kundërshtarë.

Por më qetë nuk ka qëndruar as trajneri i Kosovës U-21, gjermani Michael Ness. Gjatë konferencën pas ndeshjes së fituar kundër Andorrës U-21, Michael i është rrëzuar tabela e reklamave në tokë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online