VIDEO/ “I qante zemra nga gëzimi”! Silvinjo thërriti Asllanin pasi shënoi Daku, nuk po i nxirrte dot fjalët lumturia

Shqipëria arriti që të fitonte me shifrat 2-0 kundër Polonisë. Super goli i Jasir Asanit dhe goli i Mirlind Dakut vendosën fatin e këtij takimi. Në golin e dytë të shënuar nga ana e Dakut, kishte edhe një moment interesant që tregon fare mirë përjetimin e madh dhe shpirtin e vendosur në punë nga ana e Silvinjos.

Menjëherë pas Daku tundi rrjetën, Silvinjo thërriti afër vetes Kristjan Asllanin pasi duhej t’i jepte disa këshilla për vendosjen në fushë. Por braziliani nuk e kishte marrë ende dot veten nga festa dhe për këtë arsye, nuk arriti dot që të nxirrte asnjë fjalë te Asllani. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online