VIDEO/ “Hajde ti”! Portieri kundërshtar kërkon Ronaldon nga penalltia, çuditërisht e merr lojtari tjetër i Junajtid dhe gabon

Manchester United ka humbur në shtëpi ndaj Aston Villës në shifrat 0-1. Drama ishte e madhe për djajtë e kuq që kanë gabuar edhe nga penalltia në minutat e fundit. Një penallti është akorduar për vendasit dhe çuditërisht nuk ishte Kristiano Ronaldo në ekzekutim.

Trajneri Solskjaer vazhdoi me Bruno Fernandes si zgjedhje të parë. Por portieri i Aston Vilës, Martinez, ka shkuar te Kristiano Ronaldo dhe e ka ftuar atë për të marrë penalltinë, duke e vendosur disi në presion. Sigurisht që kjo kërkesë e gardianit të Aston Vilës nuk do të plotësohej, ndërsa Fernandes gaboi nga 11-metrat. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online