VIDEO/ Gasperini eksperimenton pa Gjimshitin, Atalanta pëson gol për 5 minuta

0

Trajneri Gasperini ka eksperimentuar pa Gjimshitin ndaj Interit. Në vendin e mbrojtësit shqiptar e ka nisur Demiral dhe Atalanta ka pësuar pas 5 minutash.

Një vendosje tërësisht e gabuar në prapavijë dhe Martinez që nuk fal, duke gjetur rrjetën. Kështu Interi e ka nisur në avantazhin 1-0 këtë përballje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.