VIDEO/ Golin nuk e ndalonin dot as dy portierë, lojtari shqiptar i shënon Lyon në Francë

0

Edon Zhegrova ka realizuar një tjetër gol në Francë. Sulmuesi shqiptar ka tundur rrjetën e Lyon. Me një top të shërbyer bukur në zonë, gjuajtja e Zhegrovës ishte e fortë dhe as dy portierë nuk mund ta ndalonin dot golin e shënuar.

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për Kupën e Francës dhe Zhegrova shënoi golin e barazimit, por Lyon kaloi më tej në penallti. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.