VIDEO/ Gjesti i bukur! Portieri i Interit në terror psikologjik për gafën e rëndë, Dumfries i del para kamerave për ta mbrojtur

0

Interi ka humbur ndaj Bolognas me shifrat 2-1. Kjo disfatë i kushton shumë zikaltërve, që kanë lënë vendin e parë dhe Milani ka shansin e artë për titullin kampion. Gafa e madhe ishte ajo e portierit të Interit, Radu, që përmbylli mbrëmjen e keqe.

Gardiani i zikaltërve ishte në terror psikologjik pas ndeshjes dhe ka shpërthyer në lot. Por për t’i dalë në mbrojtje mendoi Dumfries, që nuk lejoi kamerat ta filmonin teksa largohej nga fusha./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.