VIDEO | Gjeometri perfekte, Junajtid gjen avantazhin me aksion model

0

Mançester Junajtid dhe Çelsi përplasen në “Old Traford” në një sfidë që vlen shumë për të dyja ekipet, për sa i përket luftës për një vend në Champions League.

Takimi ka nisur në mënyrë perfekte për “djajtë e kuq”, të cilët kanë kaluar në avantazh me anë të Huan Matas vetëm pas 11 minutash. Aksion model i Junajtid, me Lukakun që jep një pasim fantastik për Shou, me këtë të fundit që gjen Huan Matën, i cili nuk zhgënjen.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.