VIDEO/ E majta që të kujton kalibrin e legjendave, shihni golin e Malinovskit ndaj Interit

Atalanta e ka përmbysur Interin brenda pjesës së parë. Ekipi nga Bergamo po fiton në shifrat 1-2 falë golave të Malinovskit dhe Toloit.

Spektakli do të hapej nga Martinez në minutën e 5 përpara se të vinte kthesa e Atalantës. Për t’u veçuar ishte goli i Malinovskit që me të majtën e tij na kujton realizime të legjendave. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online