VIDEO | Gafë amatoreske, Donaruma i fal avantazhin Sampdorias

0

Milani e ka nisur në mënyrën më të keqe sfidën ndaj Sampdorias mbrëmjen e sotme, teksa pas vetëm 33 sekondash e ka parë veten në disavantazh.

Defrel shënoi për vendasit, duke çuar në festë tifozët e tij. Gjithsesi, meritat e golit i kishte padyshim Xhixhio Donaruma, i cili bëri një gafë të pabesueshme dhe amatoreske, duke i dhuruar avantazhin kundërshtarëve të Sampdorias.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.