VIDEO | Festë e çmendur dhe 10-she në fushë, tërbim “demash”

Partizani nuk fitoi, por i gëzohet pikës së marrë me Kukësin. Vlen shumë në rrugën drejt titullit dhe si zakonisht pas ndeshjes të gjithë u mblodhën rreth trajnerit Skënder Gega. Më pas të gjithë drejt Guerrils dhe festë e çmendur. Asgjë nuk mbaroi aty, lojtarët meritojnë të festojnë sërish dhe e bëjnë këtë edhe në dhomat e zhveshjes.

Nuk duhen harruar Guerrils. Nuk shpalosën ndonjë mesazh, por protesta e tyre nga çmimit të biletave ishte origjinale. Nuk u pa nga TV, por në pistën e stadiumit “Loro Boriçi” u hodhën plot prerje 1000 lekëshe, sigurisht imitime. E gjithë si një kundërpërgjigje për Kukësin, që rriti ndjeshëm çmimin e biletave.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online