VIDEO | Festë dhe tension, ndodh gjithçka në “Selman Stërmasi”

0

Në fundin e ndeshjes kishte festë në njërin kamp dhe protesta në anën tjetër. Edhe pse tifozët e
Partizanit i kanë duartrokitur në fundin ndeshjes lojtarët e tyre, ka pasur pakënaqësi nga disa mbështetës të demave në fundin e ndeshjes të cilët kishin rezerva për gjykimin.

Në anën tjetër lojtarët e korçarëve kanë menduar që ta ndajnë gëzimin e fitore dhe të arritjes së kreut të klasifikimit me ato pak mbështetës që kishin udhëtuar për t’i ndjekur në stadium.

 

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.