VIDEO/ Elseid Hysaj do tregojë me krenari origjinën, bën tatuazh shqiponjën që e identifikon

0

Elseid Hysaj ka bërë një tatuazh të ri në këmbën e majtë. Mbrojtësi shkodran ka përjetësuar shqiponjën për të treguar me krenari origjinën e tij se prej nga vjen. Flitet për shpendin që identifikon kombin shqiptar dhe realizimi është i nivelit më të lartë.

Tashmë shqiponja pritet që të vrapojë në Spanjë me stemën e Atletiko Madridit. Shanset janë të mëdha që Hysaj të ndërrojë ambient për të provuar një aventurë krejtësisht të re jashtë Italisë. /Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Napoli Magazine (@napolimagazine)

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.