VIDEO EKSKLUZIVE/ Timoni i mbuluar me flamurin e Shqipërisë dhe Granit Xhaka, shihni pamjet nga Katari

0

Një video jo pak emocionuese mbërrin për lexuesit e Sport Ekspres. Shqiptarët po vazhdojnë me festimet e tyre edhe një ditë pas ndeshjes mes Serbisë dhe Zvicrës. Pamje të reja vijnë nga Katari. Një tifoz shqiptar ka vendosur që të mbulojë timonin e makinës me flamurin e Shqipërisë teksa tregon me krenari edhe Granit Xhakën që është vendosur në një ndërtesë të madhe në Katar. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.