Ekskluzive/ Ndalohej festimi për shqiptarët me simbole, ja sesi u sollën në Katar pas Serbi-Zvicër

0

Menjëherë pas mbylljes së takimit me Serbisë dhe Zvicrës, festa ka shpërthyer në shumë vende të populluara nga shqiptarët. Por në Katar nuk ka pasur një skenë të njëjtë.

Sport Ekspres mëson se sigurimi në Katar nuk i ka lejuar tifozët që të festojnë me flamurin e Shqipërisë apo të Kosovës. Ata kanë zgjedhur që të shpërndajnë turmën e njerëzve për të evituar përplasjen e njerëzve.

Më pas tifozët shqiptarë kanë zgjedhur që të grumbullohen në disa lokale për të qenë së bashku. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.