VIDEO/ E tmerrshme! Shihni se çfarë ndodhi sot në derbin e Turqisë, tifozi godet me shkop portierin dhe e bën për spital

Skena të pabesueshme po vijnë nga Turqia. Në ditën e sotme do të zhvillohej derbi mes Altay dhe Goztepes. Imazhe si të ishte një gjendje lu.fte po vijnë nga kjo përballje që është pezulluar dhe nuk mund të zhvillohej deri në fund.

Tifozët e Altay kanë hedhur flakadan mbi atë të Goztepes dhe disa prej tyre janë dëmtuar seriozisht, me pamjet që nuk mund të shihen dot nga njerëzit për shkak të tronditjes që ofrojnë.

Nga ana tjetër, kulmi arriti me një tifoz që hyri në fushën e blertë që goditi portierin e Altay, Evrim Ozenc. Pasi ka marrë flamurin e këndit, tifozi e ka goditur portierin me gjithë forcën dhe e ka bërë për spital. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online