VIDEO/ E presin sfidën me Partizanin me këngë e me valle, Vllaznia e kthen stërvitjen në festë

Të dielën në orën 19:45 Vllazninë e pret një sfidë e vështirë, pasi përballë do të kenë Partizanin e Ilir Dajës. Por në kampin shkodran nuk duken aq të shqetësuar dhe po e presin me këngë e me valle këtë përballje. Në Shkodër mbizotëron harmonia e grupit dhe buzëqeshja e këtë e tregojnë fare mirë pamjet e publikuara nga vetë klubi kuqeblu në faqen e vetë zyrtare në rrjetet sociale.

Vllaznia e kthen stërvitjen në festë, teksa në videon e shpërndarë prej tyre shihen lojtarët duke kërcyer me këngën “Shota” në sfond. Ndeshjet fitohen me mendje të kthjellët, prandaj kuqeblutë kanë gjetur mënyrën për tu qetësuar psikologjikisht para sfidës me Partizanin./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online