VIDEO/ E pabesueshme por e vërtetë! Miqësorja Shqipëri-Itali nis me sherr, tifozët shqiptarë përleshen me italianët

Pamje të pabesueshmë vijnë nga “Air Albania”. Ajo që askush nuk e priste ka ndodhur. Miqësorja mes Shqipërisë dhe Italisë nis me sherr. Tifozët shqiptarë janë përleshur me ata italianë në shkallët e stadiumit “Air Albania”.

Mbetet për t’u mësuar se cilat kanë qenë motivet që kanë shtyrë në përplasjen fizike. Një ngjarje që ngjall çudi, duke ditur afërsinë që shqiptarët kanë pasur gjithnjë jo vetëm me futbollin italian, por edhe me kulturën italiane në përgjithësi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online