VIDEO | E pabesueshme, njihuni me lopën që luan futboll!

Zakonisht kemi parë ndonjë qen duke luajtur me top, por më së shumti u pëlqen të kapin ndonjë top tenisi. Një video që po qarkullon nga India tregon një lopë që duket e “dashuruar” pas futbollit dhe nuk është keq.

Zotërim topi dhe presing, në momentin që i marrin topin. Ndoshta po të provohej në ndonjë klub do të zinte vend…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online