(VIDEO) E pabesueshme, minuta 22 gëzon gjithë shqiptarët!

0

Rast i rrallë në futboll! Dy vende që flasin një gjuhë, që janë një komb dhe një kulturë, kanë vendosur rekordin e ri në këtë sport. Nga Haifa në Shkodër, janë shënuar dy gola në minutën e 22-të. Një minutë magjike e cila ka sjellë gëzim te gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. E ndërsa Sadiku shënonte në Izrael-Shqipëri për avantazhin 0-1, në “Loro Boriçi”, Amir Rrahmani do të barazonte shifrat në 1-1 ndaj Turqisë, që kishte kaluar përpara me Volkan Sen në minutën e 7-të.

https://www.youtube.com/watch?v=NUJiE7h6z70

https://www.youtube.com/watch?v=yrgp8F4nlLA

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online