VIDEO/ E moshuara shqiptare mahnitet dhe duartroket, ultrasit e Romës dhurojnë spektakël në Tiranë me koret e tyre

0

Pas një mbrëmje të rrëmujshme dhe të zhurmshme të shkaktuar nga Ultrasit e Romës, mëngjesi i sotëm ka qenë disi më i qetë. Tani në Tiranë kanë shijuar pak nga spektakli i tifozëve italianë që kanë kënduar në kor së bashku.

Një video vërtet e bukur, teksa shihet se edhe një e moshuar shqiptare ka qenë e mahnitur dhe impresionuar nga situata në fjalë. Ajo ka nisur t’i duartrokas tifozët e Romës në formën e mbështetjes. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online