VIDEO/ E largojnë nga ekrani më shpejt nga ç’mund ta mendonin, kamera shmang Infantinon nga vëshëllimat e stadiumit

0

Xhani Infantino duket se nuk ka shumë mbështetje nga tifozët e futbollit. Presidenti i FIFA-s ishte i pranishëm në stadium për të parë nga afër sfidën mes Uellsit dhe Anglisë. Por më tepër se sa prezenca e tij në tribunë, ajo që tërhoqi më shumë vëmendje ishte sjellja e tifozëve.

Infantino inkuadrohet nga kamerat gjatë lojës, por regjia e largon nga ekrani më shpejt nga ç’mund ta kishte imagjinuar. Sapo imazhi i presidentit të FIFA-s shfaqet në montor, i gjithë stadiumi nis ta vërshëllejë. Por regjia reagon shumë shpejt duke e shmangur portrietin e tij nga ekrani./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.