VIDEO/ E bujshme! Ishin skeptikë për Shqipërinë por situata del jashtë kontrollit në Paris, tifozët hyjnë nga kangjëllat dhe shtyhet finalja e Champions-it

0

Shqipëria e përmbushi me sukses organizimin e parë të një finaleje madhore si ajo e Ligës së Konferencës. Shumë vende europiane ishin skeptikë për mbarëvajtjen e këtij e eventi, por duket se shqetësimi i vërtetë duhet të jetë në Paris.

Si asnjë herë më parë finalja e Champions League-s është shtyrë me 15 minuta deri në një njoftim të dytë. Shkak për këtë është bërë organizimi i dobët i kësaj sfide. Tifozët të Liverpool-it kanë kapërcyer kangjëllat dhe tentojnë të hyjnë në masë pa bileta në stadim./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online