VIDEO/ Dy gola në minutat e fundit dhe Aguero shënon në El Clasico, Reali fiton ndaj Barcelonës

0

Reali i Madridit e ka fituar El Clasicon ndaj Barcelonës në shifrat 1-2. Alaba hapi spektaklin me super golin e shënuar në minutën e 32. E majta e futbollisti austriak mund të ndalej vetëm në rrjetë. Ndërkohë emocione të mëdha kanë qenë në minutat e fundit.

Teksa e gjithë Barcelona ishte hedhur në sulm për të barazuar në minutat shtesë, Vasquez shënoi me kundërsulm. Ndërkohë Aguero që u aktivizua në pjesën e dytë, arriti të lërë gjurmën e tij në minutat e fundit, megjithëse goli i përket vetëm statistikave. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.