E FUNDIT/ Roma zbulon formacionin kundër Napolit, Marash Kumbulla shkon në tribunë si dënim nga Murinjo

0

Raportimi i mëngjesit mbi dërgimin në tribunë të Marash Kumbullës te Roma është konfirmuar zyrtarisht. Mbrojtësi shqiptar nuk do të ketë mundësinë as që të qëndrojë në stol për të parë takimin ndaj Napolit, ndërsa janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Një sinjal i qartë ky nga trajneri portugez i Romës që e cilëson Kumbullën si lojtar të nivelit të dobët. Dënimi ka ardhur për performancën zhgënjyese ndaj Bodo Glimt, ndërsa mbrojtësit shqiptar do t’i bëjë shoqëri Mayoral, Diawara, Reynolds dhe Villar. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.