VIDEO | Doni të dini si shënohet një gol me “kokë”? Ju tregon Foden

0

Fil Foden e tregon dita ditës se është një lojtar që premton shumë. Talenti i Mançester Sitit është pjesë e Anglisë U21 që ditën e sotme luan kundër homologëve francezë në Europianin e kësaj grupmoshe.

19-vjeçari ka treguar se është i aftë të bëjë diferencën duke zhbllokuar diferencën me një gol fantastik. Edhe pse në trysninë e të paktën pesë lojtarëve, Foden ruan qetësinë deri në fund të aksionet dhe finalizon me sukses.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online