VIDEO | Debutim ëndrrash për Liridon Krasniqin, gol akrobatik dhe asist

Sulmuesi shqiptar Liridon Krasniqi ka bërë një debutim ëndrrash me ekipin e Meleka Junajtid në ndeshjen hapëse të kampionatit malajzian. Futbollisti 27-vjeçar zhbllokoi takimin me një gol akrobatik, ndërsa më pas dha asistin e golit të dytë, duke qenë kështu protagonist në të dy golat e takimit që përfundoi me shifrat 2 – 1.

https://www.instagram.com/p/BtY9allnJm-/?utm_source=ig_web_copy_link

Krasniqi luan prej më më shumë se tre vitesh në Malajzi, ku në tri sezonet e mëparshme është aktivizuar te Kedah. Sulmuesi shtatlartë është aktivizuar në të shkuarën me Shpresat e Shqipërisë, ndërsa ka mbi shpinë dhe tre paraqitje në sfida miqësore me përfaqësuesen e Kosovës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online