Federata jep “OK”, Krasniqi së shpejti malajzian

Sulmuesi shqiptar Liridon Krasniqi vazhdon karrierën prej katër vitesh në Malajzi. Sulmuesi shtatlartë ia ka dalë…

VIDEO | Debutim ëndrrash për Liridon Krasniqin, gol akrobatik dhe asist

Sulmuesi shqiptar Liridon Krasniqi ka bërë një debutim ëndrrash me ekipin e Meleka Junajtid në ndeshjen…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online